Sleva!

AKČNÍ NABÍDKA Zpěvy šamanské a Sektor 23 – Barbar Mamut

350 

Druhá a třetí sbírka povídek.

Sbírka povídek od Mamuta- kytaristy kapely BARBAR PUNK a různých jiných uskupení, zakladatele underground  sdružení Pravěk, dřevárníka, anarchisty, zevláka, punkáče, vegetariána, osadníka, lesního muže  a teď už teda i spisovatele.

 

3 skladem

Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis

AKČNÍ NABÍDKA- Nová povídková sbírka Zpěvy šamanské + předchozí kniha Sektor 23 za 350 kč celkem !!!

 

Druhá a třetí sbírka povídek.

Sbírka povídek od Mamuta- kytaristy kapely BARBAR PUNK a různých jiných uskupení, zakladatele underground  sdružení Pravěk, dřevárníka, anarchisty, zevláka, punkáče, vegetariána, osadníka, lesního muže  a teď už teda i spisovatele.

 

 

Zpěvy šamanské

Další sbírka povídek od Barbara Mamuta.

Čeká nás jedenáct příběhů plných napětí, humoru a fantazie!

Podíváme se do divočiny, kde žijí barbaři a trollové. Navštívíme středověké Čechy v době husitské. Budeme se plavit na vlnách Karibiku, kde potkáme piráty a bukanýry.

Pokud se občas rádi bojíte, určitě se zalíbí temná upířina z domorodé Afriky a duchařina z dob první republiky, kde vystupují čeští hermetici.

Jak by vypadalo takové setkání mimozemšťana a mistrové z továrny? A jak bude vypadat show-business za dvě stě let? A Co na to spiknutí za dva rumy? A jak v Habrůvce našli zimu?

 

Nejen o tomhle se dočtete v této s chutí napsané knize!

 

Sektor 23

Druhá sbírka fantasy  a sci-fi povídek, tentokráte trošku rozsahem vydatnější.

17 zbrusunových povídek čeká jen na vás!

Hluboký zvuk velkého šamanského bubnu, který celá pokolení osadníků pečlivě ukrývala v kořenech Prastarého stromu, se linul celým hvozdem.

 Ptáci přestali zpívat a mocná mantra z počátku světa vyplnila vzduch bělavým světlem. Celý kmen se nyní kýval v transických pohybech a zpíval se šamanem onu posvátnou píseň.

 „Vitej, Bohyně!“vyřkli všichni sborem, když po schodech z chorošů kolem kmene sestupovala průzračná ženská postava.

 I přes nejasné  obrysy zjevení vynikaly kypré vnady a široký, laskavý úsměv. Zástupy skřítků a lesních víl lemovaly její cestu, dokonce i mnohá zvířata nedbala lidí a přišla blíž. Lesní bytosti neustále ševelily a bzučely, bylo z nich cítit veselí a bezstarostnost. Ani na veverky žal vesničanů nedolehl a tak jen bezstarostně skákaly po větvích masivních veledubů.

 Krotká zvířata pobíhala ve věčném tanci, čmeláci kroužili dokola a první květiny zářily jako drahokamy v černém stínu kapradin.

 Tady v lese vše mělo svůj vlastní řád- lidské sváry sem zkrátka nedoléhaly.

Vydejme se spolu na vzrušující jízdu, která nás provede cestou nekonečného údivu…vydejme se ze stínů prastarých lesů až ke hvězdám!

170 stran, krátké fantasy / sci- fi povídky

 

 

 

Další informace

Barva

,

Pro koho

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.To nejlepší od Jitřenky

dole vidíš moje největší pecky :)