Obchodní podmínky

Elektronický obchod jitrenka-kostymy.cz provozuje

Monika Čiháková, Komárovská 36, Praha 20, 193 00, IČ: 02825007, neplátce DPH.

Registrace v živnostenském rejstříku Úřadu městské části Praha 20, č. j.: 2014/1140126/Be.

Kontaktovat mne můžete telefonicky na čísle +420 721 533 790 nebo e-mailem monicihi@seznam.cz.

Objednávka

Kupní smlouva mezi námi vzniká odesláním vaší objednávky.
Odesláním objednávky potvrzujete, že souhlasíte s těmito obchodními podmínkami.
Vaše individuální požadavky se mnou domluvte předem telefonicky nebo e-mailem. V případě nedodržení tohoto pravidla si ponechávám právo objednávku odmítnout

Cena

Ceny u zboží na tomto webu jsou konečné.
Vyhrazuji si ale právo upravit cenu objednaného zboží v případě Vašich individuálních požadavků. Budu vás o této změně informovat a bez vašeho svolení změněnou objednávku neodešlu.
K celkové ceně objednávky se před odesláním objednávky připočte poštovné.

Dodání zboží

Zboží, které mám skladem Vám odešlu do 5 pracovních dnů od přijetí Vaší platby na můj účet.
Zboží, které Vám budu šít na míru, bude hotové zpravidla do jednoho měsíce od přijetí platby na můj účet.
Zkontrolujte si prosím správnou dodací adresu. Pokud nebude možné z důvodu špatné dodací adresy doručit objednávku, budu Vám bohužel muset při opakovaném dodání znovu naúčtovat poštovné.
Při přebírání zásilky si prosím zkontrolujte neporušenost obalu, za škody vzniklé během přepravy ručí dopravce.
Fakturu Vám při odeslání zboží posílám pouze e-mailem ve formátu pdf.

Doprava

Zboží Vám pošlu prostřednictvím České pošty jako doporučený balík. V případě menších zásilek do hodnoty 500 Kč jako doporučené psaní.
Osobní předání je možné po předchozí domluvě v Praze – Horních Počernicích.

Platba

Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete komplikacím s vyřízením objednávky. Nezapomeňte jako variabilní symbol platby správně uvést číslo Vaší objednávky.

Vrácení zboží

Zboží můžete vrátit do 14 ti dnů od převzetí bez udání důvodu (§ 1820 odst. 1 písm. f, Občanského zákoníku). Před odesláním zboží mě prosím nejdříve kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech. Peníze Vám zpět odešlu po přijetí balíčku v zákonné 30ti denní lhůtě. Neposílejte prosím balík na dobírku. Poštovné za vrácení zboží hradíte Vy.
Zboží je nutné vrátit v původním stavu, nepoškozené, čisté a nenošené a neprané.
Upozorňuji Vás, že odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů bez udání důvodu se ale nevztahuje na zboží šité na míru podle § 1837 písm. d, Občanského zákoníku.

Reklamace

Zboží, které vykazuje vadu, je možné reklamovat. Záruční lhůta je dvouletá a vztahuje se na vady materiálu, funkční vady a vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží. Nevztahuje se ale na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.
Před odesláním reklamovaného zboží mě prosím nejdříve kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech.
V případě uznaní reklamace zboží opravím a zašlu zpět na Vaši adresu nebo s Vámi domluvím slevu nebo vrácení celé kupní ceny. V případě neoprávněné reklamace Vám zboží zašlu zpět na vaše náklady.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi osobními údaji nakládám dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Používám je jen pro potřeby vyřízení Vaší objednávky, případně udělíte-li mi k tomu souhlas, za účelem pravidelného zasílání novinek e-mailem.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2018